/  Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування jcbgeneratorsМета компанії Компресорс Інтернешнл – забезпечувати споживачів високоякісним обладнанням, а також необхідною та своєчасною сервісною підтримкою.

Ми робимо все можливе, щоб уникнути простою вашого обладнання. Для цього ми тримаємо один із найбільших у галузі склад запасних частин, а також висококваліфіковані сервісні команди, які готові оперативно відреагувати на будь-який виклик.

Весь технічний персонал пройшов сертифіковане навчання на JCB, тому ми можемо гарантувати сервісну підтримку на найвищому рівні. Ми зацікавлені в ефективності роботи нашого обладнання, щоб уникнути простою техніки наших клієнтів, скорочуючи їх фінансові витрати.

Для Вашої зручності 6 сервісних центрів у найбільших містах України готові надати вам свої послуги, відреагувавши на запит, що надходить, протягом 24 годин.

Сервісна служба - Компанія Компанія Компресорс ІнтернешнлКомпанія Компресорс Інтернешнл – офіційний дилер генераторів JCB в Україні, пропонує широкий вибір дизельних генераторів та електростанцій. Ми пропонуємо Вам ефективні рішення енергопостачання для приватних будинків та виробництв, з різною потужністю та специфікою використання.

Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть Вам підібрати найкраще рішення з максимальною ефективністю, а сервісні служби завжди готові максимально швидко усунути несправності.

Компанія Компресорс Інтернешнл пропонує:

  • послуги з пуско-налагодження обладнання – наші фахівці встановлять все необхідне обладнання, а також проінструктують обслуговуючий персонал про порядок використання генератора, продемонструють його роботу з різними рівнями завантаження та забезпечать усі технічні вимоги згідно з документацією виробника;
  • монтажні роботи – монтаж електротехнічного обладнання та дизель-електричних установок на об’єктах замовника;
  • встановлення генератора в контейнер та на причіп;

Сервісна служба:
Тел.: +38 050 407 26 91
service@compressors.ua

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
Зворотній зв'язок Online каталог